Lessenrooster Busta Move schooljaar 2021 – 2022

Hier vind je ons lessenrooster. Busta Move geeft breakdance lessen op 5 vaste locaties in en rond Mechelen:

  • dienstencentrum Den Abeel
  • Pitzemburg school Mechelen
  • Iham Mechelen
  • Sporthal Hofstade
  • De Loods aan het Douaneplein

Af en toe zijn er wijzigingen, maar dan zal je hierover tijdig een mail ontvangen. Tijdens de schoolvakanties valt minstens een deel van de lessen weg, maar ook hierover wordt telkens gecommuniceerd.

Als er iets niet duidelijk is, kan je altijd contact opnemen via het contactformulier.

 

Maandag

Uren Niveau Les Lesgever Locatie
17u-18u A&B Break 1 Jelle Pitzemburg
18u-19u30 C&D Break 1 Jelle Pitzemburg
18u30-21u E Battle 1 (na selectie) Morris Loods
         

Woensdag

Uren Niveau Les Lesgever Locatie
13u-14u Mini Mini freerun 1 Lien Hofstade
14u-15u Mini Mini freerun 2 Lien Hofstade
13u-14u A&B Freerun 1 Michaël & Alano Hofstade
14u-15u A&B Freerun 2 Michaël & Alano Hofstade
13u-14u A Freerun 3 Ian Loods
14u-15u B Freerun 3 Ian Loods
14u-15u A&B Break 2 TBA Hofstade
15u-16u A&B Break 3 TBA Hofstade
15u-16u30 C Freerun 1 Ian Loods
16u30-18u D Freerun 2 Ian Loods
13u30-15u30 C&D Battle (na selectie) Morris Hofstade
15u30-17u30 E Battle 2 (na selectie) Morris Hofstade
         

Zaterdag

Uren Niveau Les Lesgever Locatie
19u-21u E Battle 3 (na selectie) Zelfstandig Room X
         

Zaterdag

Uren Niveau Les Lesgever Locatie
10u-11u Mini Mini break 1 Michaël Abeel
11u-12u Mini Mini break 2 Jelle Abeel
12u-13u Mini Mini break 3 Jelle Abeel
13u-14u A Break 4 Jelle Abeel
13u-14u A Freerun 4 Alano Hofstade
13u30-14u30 A Freerun 5 Ian Loods
14u-15u B Break 4 Maarten Abeel
14u-15u B Freerun 4 Alano Hofstade
14u30-15u30 B Freerun 5 Ian Loods
15u-16u30 C&D Freerun 2 Alano Hofstade
15u30-17u C Freerun 3 Ian Loods
16u30-18u C&D Freerun 4 Alano Hofstade
15u-16u30 C&D Break 2 Maarten Abeel
17u-18u30 D Freerun 3 Ian Loods
         

Zondag

Uren Niveau Les Lesgever Locatie
9u30-11u A&B Powermoves (na selectie) Maarten Abeel
11u-13u C,D&E Powermoves (na selectie) Maarten Abeel
13u-14u Mini Mini freerun 3 Alano Iham
14u-15u A Freerun 6 Alano Iham
13u30-14u30 A Freerun 7 Ian Loods
15u-16u B Freerun 6 Alano Iham
14u30-15u30 B Freerun 7 Ian Loods
15u30-17u C Freerun 5 Ian Loods
16u-17u30 C Freerun 6 Alano Iham
17u-18u30 D Freerun 5 Ian Loods
17u30-19u D Freerun 6 Alano Iham
         

Mini’s ( °2016 of °2017)

Dag/uur Les  Lesgever  Locatie 
Woensdag 13u-14u Mini freerun 1 Lien Hofstade
Woensdag 14u-15u Mini freerun 2 Lien Hofstade
Zondag 13u-14u Mini freerun 3 Alano Iham
Zaterdag 10u-11u Mini break 1 Michaël Abeel
Zaterdag 11u-12u Mini break 2 Jelle Abeel
Zaterdag 12u-13u Mini break 3 Jelle Abeel
       

Niveau A (°2014 of °2015)

Dag/uur Les  Lesgever  Locatie 
Woensdag 13u-14u Freerun 1 Michaël & Alano Hofstade
Woensdag 14u-15u Freerun 2 Michaël & Alano Hofstade
Woensdag 13u-14u Freerun3 Ian Loods
Zaterdag 13u-14u Freerun 4 Alano Hofstade
Zaterdag 13u30-14u30 Freerun 5 Ian Loods
Zondag 14u-15u Freerun 6 Alano Iham
Zondag 13u30-14u30 Freerun 7 Ian Loods
Maandag 17u-18u Break 1 Jelle Pitzemburg
Woensdag 14u-15u Break 2 TBA Hofstade
Woensdag 15u-16u Break 3 TBA Hofstade
Zaterdag 13u-14u Break 4 Jelle Abeel
Zondag 9u30-11u Powermoves( na selectie) Maarten Abeel
       

Niveau B

Dag/uur Les  Lesgever  Locatie 
Woensdag 13u-14u Freerun 1 Michaël & Alano Hofstade
Woensdag 14u-15u Freerun 2 Michaël & Alano Hofstade
Woensdag 14u-15u Freerun3 Ian Loods
Zaterdag 14u-15u Freerun 4 Alano Hofstade
Zaterdag 14u30-15u30 Freerun 5 Ian Loods
Zondag 15u-16u Freerun 6 Alano Iham
Zondag 14u30-15u30 Freerun 7 Ian Loods
Maandag 17u-18u Break 1 Jelle Pitzemburg
Woensdag 14u-15u Break 2 TBA Hofstade
Woensdag 15u-16u Break 3 TBA Hofstade
Zaterdag 14u-15u Break 4 Maarten Abeel
Zondag 9u30-11u Powermoves (na selectie) Maarten Abeel
       

Niveau C

Dag/uur Les Lesgever Locatie
Woensdag 15u-16u30 Freerun 1 Ian Loods
Zaterdag 15u-16u30 Freerun 2 Alano Hofstade
Zaterdag 15u30-17u Freerun 3 Ian Loods
Zaterdag 16u30-18u Freerun 4 Alano Hofstade
Zondag 15u30-17u Freerun 5 Ian Loods
Zondag 16u-17u30 Freerun 6 Alano Iham
Maandag 18u-19u30 Break 1 Jelle Pitzemburg
Zaterdag 15u-16u30 Break 2 Maarten Abeel
Woensdag 13u30-15u30 Battle (na selectie) Morris Hofstade
Zondag 11u-13u Powermoves (na selectie) Maarten Abeel
       

Niveau D

Dag/uur Les Lesgever Locatie
Woensdag 16u30-18u Freerun 1 Ian Loods
Zaterdag 15u-16u30 Freerun 2 Alano Hofstade
Zaterdag 17u-18u30 Freerun 3 Ian Loods
Zaterdag 16u30-18u Freerun 4 Alano Hofstade
Zondag 17u-18u30 Freerun 5 Ian Loods
Zondag 17u30-19u Freerun 6 Alano Iham
Maandag 18u-19u30 Break 1 Jelle Pitzemburg
Zaterdag 15u-16u30 Break 2 Maarten Abeel
Woensdag 13u30-15u30 Battle (na selectie) Morris Hofstade
Zondag 11u-13u Powermoves (na selectie) Maarten Abeel
       

Niveau E

Dag/uur Les  Lesgever  Locatie 
Maandag 18u30-20u Battle 1 (na selectie) Morris Loods
Woensdag 15u30-17u30 Battle 2 (na selectie) Morris Hofstade
Vrijdag 19u-21u Battle 3 (na selectie) Zelfstandig Room X
Zondag 11u-13u Powermoves (na selectie) Maarten Hofstade

Ook zin om eens te komen testen?

Wil je weten of het iets voor jouw kind is? Laat hem of haar dan eens komen meedraaien. Het is helemaal gratis, maar we vragen wel om je even aan te melden via de website.

Proefles aanvragen
Share This